Detektiv na prodejně (30000+10000 nábor.př.+prémie) [Czech Republic]

O nás

Eurosecur s.r.o. je společnost sdlouholetou tradicí voblasti bezpečnostních služeb. Poskytujeme maximálně efektivní bezpečnostní a detektivní služby nejvyšší kvality. Jsme lídrem ve využívání a prodeji špičkových bezpečnostních technologií.

Náplň práce:

  • zaštítění bezpečnostních služeb pro prodejnu
  • aktivní spolupráce sklientem, konzultace a spolupráce skolegy a sprovozními manažery
  • detektivní činnost, záchytová činnost
  • spolupráce sorgány činnými vtrestním řízení
  • administrativní úkony spojené svýkonem práce

Co od Vás očekáváme:

  • zájem oobor a zkušenosti zbezpečnosti
  • otevřenost novým informacím zoboru bezpečnosti a schopnost učitse
  • proaktivní přístup a snaha, aby byly vidět výsledky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • možnost ipráce na DPP– 170Kč/hod.
  • nástupní bonus 10000Kč
  • 170Kč za hodinu bonus za práci přesčas
  • výkonnostní odměny až 5000Kč
  • věrnostní bonusy až 20000Kč / rok
  • odměny za doporučení nového zaměstnance až 2000Kč
  • příplatky za víkendy a svátky
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnosti záloh
  • možnost karierního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnancezdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Benefity

  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال